Pozyskiwanie Klientów

Pozyskiwanie klientów - intensywny warsztat dla ambitnych

 • Zastanawiasz się skąd wziąć nowych klientów?
 • Chcesz skuteczniej umawiać spotkania?
 • Pragniesz dynamicznie rozwijać bazę klientów?

Jeżeli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałaś/odpowiedziałeś TAK, to ten warsztat na pewno spełni Twoje oczekiwania.

MIME Consulting

DLA KOGO

Dla wszystkich osób związanych ze sprzedażą, które mają otwarty umysł i są wystarczająco zdeterminowane, by wyjść poza klasyczne schematy działania.

 • Jeżeli zajmujesz się sprzedażą bezpośrednią i skończyła Ci się "lista stu" - nauczysz się jak zdobyć 100 nowych, potencjalnych klientów w miesiąc.
 • Jeżeli pracujesz jako handlowiec B2B - znajdziesz sposoby otwierania zamkniętych dotąd drzwi.
 • Jeżeli prowadzisz sklep, stoisko na targowisku czy sklep internetowy - dowiesz się jak przyciągnąć do niego więcej klientów.
 • Jeżeli zarządzasz zespołem handlowców, zdobędziesz narzędzia, które wykorzystasz, by ich wesprzeć w pozyskiwaniu klientów.
 • Jeżeli jesteś ciekawa/ciekawy jak wygląda praca handlowca lub szukasz motywacji do działania - również znajdziesz coś dla siebie na tym warsztacie.

ZAKRES MERYTORYCZNY

PO CO I JAKICH KLIENTÓW SZUKAM - indywidualna analiza i definicja profilu klienta. Tylko z pozoru proste zadanie, odpowiesz sobie na pytania, których prawdopodobnie nie uwzględniałaś/uwzględniałeś w poszukiwaniach potencjalnych nabywców produktów/usług

"PODNOSIMY Z ZIEMII" - sztuka wykorzystywania kontaktów, miejsc, okazji, itp., których prawdopodobnie nigdy nie uwzględnialiśmy jako potencjalne źródło klientów. Dowiesz się jak blisko Ciebie, są potencjalni klienci i jak mało ich potrzeba, żeby zdobyć 100 nowych kontaktów w miesiąc

"NIE TAKI DIABEŁ STRASZNY" - czyli kilka słów o przełamywaniu wewnętrznych barier, "lekuchno" przeszkadzających w osiągnięciu spektakularnego sukcesu w sprzedaży. Dowiesz się co Ciebie hamuje przed osiągnięciem sukcesu w sprzedaży i jak sobie z tym poradzić.

UMAWIANIE SPOTKAŃ DLA AMBITNYCH - masz dość odbijania się od "bramkarzy"? Dlaczego klienci nie chcą się z Tobą spotkać? Jak poradzić sobie z ich oporem? - Nauczysz się radzenia sobie z oporem klientów, bez używania siły - manipulacjom mówimy stanowcze NIE.

OBIEKT POŻĄDANIA - jak sprawić, by klienci marzyli o spotkaniu z Tobą, o wizycie w Twoim sklepie? - Dowiesz się jak przyciągnąć uwagę klientów do swojej oferty, bo na tym Ci zależy, prawda?

SERDECZNIE POLECAM... - Pozyskiwanie rekomendacji, jako źródła najlepiej rokujących klientów. Dlaczego najlepiej rokujących? - dowiesz się jak silna jest "magia" rekomendacji i jak ważne są one dla Ciebie. Nauczysz się, jak w dyplomatyczny sposób pozyskiwać rekomendacje i jak z nich korzystać żeby osiągnąć sukces.

METODY WARSZTATOWE

Podczas zajęć stosujemy takie metody jak: ćwiczenie w oparciu o arkusze, studium przypadku, dyskusja moderowana przez trenera, symulacje, scenki w trójkach lub na forum grupy.
Realizujemy ćwiczenia indywidualnie i w podgrupach.
Ćwiczenia służą refleksji nad każdym poruszanym zagadnieniem.
Pozostawiamy odpowiednią ilość czasu na dyskusje.

Uwzględniamy oczekiwania każdego z uczestników, aby każdy wyniósł praktyczne wnioski i umiejętności.

Dbamy o to, by każdy uczestnik czuł się swobodnie.

W miarę możliwości rozpatrujemy indywidualne przypadki.
 

ZAJĘCIA POPROWADZI

SEBASTIAN CHMIELEWSKI

Absolwent Wydziału Zarządzania i Marketingu Wyższej Szkoły Biznesu – NLU w Nowym Sączu oraz Rachunkowości i Zarządzania na WSB w Toruniu.  Posiada wieloletnią praktykę w pracy handlowca i menedżera w kilku sektorach gospodarki.
Kompetencje trenerskie zdobywał od 1999 roku, ucząc się od pionierów na polskim rynku szkoleniowym, pochodzących z Austrii, Niemiec i USA.
Jest autorem metodologii szkoleń opartej o wnikliwą diagnozę kompetencji i korespondującą z tą diagnozą metodyką zanurzania uczestnika szkolenia w doświadczeniu.
Opracował procedurę audytów optymalizacyjnych, które traktują organizację jak złożony organizm i pozwalają precyzyjnie wyodrębnić obszary, w których wdrożenie zmian pozwala podnieść efektywność w sposób szybki i nisko-nakładowy.
W zespole MIME wykorzystuje swoje wyjątkowe zdolności analityczne i ponadprzeciętną kreatywność w procesach diagnozy problemu i tworzenia dedykowanych rozwiązań.

MIME Consulting

CO ZAWIERA CENA

 • 8 godzin lekcyjnych intensywnego warsztatu - 10.00 do 18.00 - z przerwami kawowymi i na lunch
 • materiały szkoleniowe
 • ciastka, kawę, herbatę i wodę w przerwach
 • lunch

CENA I REZERWACJA MIEJSC

Całkowity koszt szkolenia to 589,99 zł/osobę

 

 

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu szkolenia lub odwołania szkolenia w terminie 7dni przed planowaną datą warsztatu w przypadkach niezależnych od Organizatora.

Nabór na szkolenia został już zakończony.

Kolejne szkolenia planujemy na jesieni 2019 roku

osoby zainteresowane prosimy o kontakt z wykorzystaniem formularza kontaktowego

Z A P R A S Z A M Y

© 2018 MIME Consulting - wszelkie prawa zastrzeżone

do góry